Pri objednávkach v rámci Slovenska nad 38 € poštovné len 1 €, pri doprave kuriérom a zásielkovňou dokonca zdarma!

              
           PLATOBNÉ METÓDY       

Pohodlie nášho zákazníka pri pobyte na stránke a bezpečnosť dát pri nákupe a platbách je pre nás prvoradé. Ako zákazník máte na vykonanie úhrady niekoľko možností. Poskytujeme možnosť osobného odberu bez ďalších manipulačných poplatkov (podmienkou je len osobný príchod do sídla kníhkupectva) alebo úhradu dobierkou pri prevzatí zásielku poštovému doručovateľovi alebo kuriérovi.

Okrem možnosti úhrady tovaru pri osobnom odbere priamo v našom kníhkupectve a úhrady dobierkou môžete uhradiť objednaný tovar i prostredníctvom služieb internetového bankovníctva. Poštovné pri tejto forme je zvýhodnené, keďže nemusíte uhrádzať poplatky za predvod dobierky. (momentálne (v roku 2013) je poštovné pri úhrade elektronickým bankovníctvom nižšie o 1 Eur).

Podmienkou pre elektronickú úhradu sú aktivované služby elektronického bankovníctva s prislúchajúcou autorizačnou metódou - grid karta, token, sms notifikácia, prípadne iný spôsob.   Úhradu môžete vykonať ihneď po vytvorení objednávky, alebo i neskôr - platobná linka je zaslaná v e-mailovom potvrdení o vytvorení objednávky a po kliknutí sa otvorí okno vami vybranej banky s nastavenou sumou, čislom objednávky a číslom nášho účtu, úhradu len potvrdíte.

Úhradu objednávky s adresou objednávateľa mimo Slovenskej republiky umožníme až po kalkulácii zahraničného poštovného a preferujeme úhradu kartou - služba GP Webpay.   

Momentálne máme našimi zmluvnými partnermi pre eletronické platby sú nasledujúce banky:

Tatrabanka - Tatrapay 
Slovenská sporiteľňa - Sporopay
UniCredit Bank - Uniplatba
ČSOB - elektronicképlatby ČSOB
VUB - elektronické platby VUB
Poštová banka -  elektronické platby Poštovej banky (nezamieňajte si prosím s poštovou dobierkou)
GP Webpay - platba kartou Mastercard / VISA, zabezpečená SMS notifikáciou

Keďže základné poštovné účtujeme do limitu 38 €, úhrady elektronickým bankovníctvom (EB) sa Vám oplatia predovšetkým pri objednávkach 
do tejto sumy. Úhradu EB a službou GP Webpay využíva už viac ako polovica našich zákazníkov.


Prosíme nevkladať priamo v hotovosti na účet. V prípade potreby nás prosím kontaktujte.